Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Luxusní péče o celé nohy s Margaret Dabbs

Luxusní péče o celé nohy Margaret Dabbs London

Margaret Dabbs vytvořila luxusní řadu pro dolné končetiny, která kombinuje luxusní estetiku s lékařskými zkušenostmi. Důraz je kladen, jak na vzhed nohou, tak i na ošetření žílní dekomprese a otoky dolních končetin. Výsledkem jsou hebké, štíhlé, lehké a oživené nohy .

 

Tato exkluzivní řada využívá renomovanou a inovativní formuly Margaret Dabbs, které vytváří bohaté, luxusní, zkrášlující a vysoce účinné produkty. Řada obsahuje osvědčené inkredience, které dodají nohám péči, kterou si zaslouží :

V-Tonic– jedinečný complex pěti silných éterických olejů – směs cypryše, levandule,citronu, divoké růže a divoké máty. Poskytuje povznášející vůni a stimuluje oběh, snižuje zánět, působí jako žilní dekongestant a vazokonstriktor. Zanechává pocit zklidněných , lehkých a osvěžených nohou.

 

Legance– Anti-ageing formule pro nohy s účinnými ingrediencemi prokázala, že zlepšuje vzhled a comfort tím, že snižuje obsah vody a zlepšuje tukovou tkáň.

 

Rituální péče černá maska – odlehčení dolních končetin černou maskou cca 70 min / 1.390 Kč

Rituální péče žlutá maska – rozjasňující a zjemňující ošetření cca 60 min /1.290 Kč

Nyní akční nabídka platka od 10.6.2019 - 30.8.2019 2+1 ( 2 x ošetření černá maska + 1 x ošetření žlutá maska -30% sleva )

Více info v ceníku .

Dopřejte si tento rituální obřad pro Vaše nožičky s Margaret Dabbs London během léta .

Těšíme se na Vás .


Zpět na výpis rubriky

Luxusní péče o celé nohy Margaret Dabbs

Datum fotogalerie: 17. 4. 2019

margaret_dabbs_osetreni_.jpg
Zdravá pedikúra - Facebook - Připojte se k nám