Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Manikúra

Naše nehty nebo spíše jejich kvalita nás samotné začíná zajímat v pubertě a dále v dospělém věku. Uvědomujeme si, že naše ruce o nás mohou něco prozradit. Pečlivá analýza rozdílných typů nehtů, jako u lékaře, který zjišťuje, zda jde o vlastnosti již vrozené nebo momentální, je základem k dosažení krásných a zdravých nehtů. Někdy jde pouze o nedostatek vitamínů nebo o působení především vnějších vlivů. Pečlivá analýza nehtu je dnes prvním předpokladem ke správné péči o ně.

Rozlišujeme nehty

normální - jsou pevné, celistvé a dost elastické, dokáží se přizpůsobit každodennímu zatěžování a pohybům

suché nehty - jsou se sklonem k oddělování jednotlivých vrstev, zatrhávají se, při nárazu spíše prasknou po celé šířce nebo na okrajích

měkké velmi ohebné nehty - ohýbají se ve všech směrech, lehce se natrhnou, lak na nehty se brzo odlupuje, jsou zřídka delší než konečky prstů, z bočního pohledu může mít lodičkový někdy až miskový tvar

poškozené nehty - jsou ztenčené, narušené, šupinaté (velmi suché, na okraji se oddělují jednotlivé šupinky), popraskané, nelesknou se, snadno se natrhnou (patří mezi ně např. okousané, špatně stříhané, po úrazech apod.) Navštivte nás ještě dříve než budete mít pocit, že kvalita vašich nehtů se zhoršila, nebo s nimi máte problémy, i zdravý nehet potřebuje péči. Péče o nehty bude účinná pokud bude správná a pravidelná. Každý člověk je osobnost a zaslouží si mít zdravé a krásné nehty. Dopřejte svým nehtům péči značky SpaRitual - luxusní přírodní kosmetiky, zaměřené na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí.

Normálním nehtům dopřejte ošetření před důležitou událostí, po náročných dnech nebo jen proto, aby se vaše ruce cítily jak v bavlnce.

Suchým a měkkým nehtům společně dopřejeme výživy v podobě vitamínových krémů a podlaků.

Pokud jste se rozhodla skončit s umělými nehty, šetrným způsobem si můžete nechat umělé nehty odstranit, ošetřit a společně o ně budeme dále pečovat. Výsledkem následné společné péče budou krásné a zdravé přírodní nehty.

Miminkám a dětským nehtíkům společně dopřejme správné ostříhání nehtů a tím zabránění zranění nehtového lůžka, kterým by mohlo dojít k trvalému poškození nehtů.

Děvčatům a chlapcům v pubertě dopřejme neokousané nehty a především seznámení se správnou péči o ně. Děvčatům v tomto věku take můžeme dopřát zdravé nalakování nehtů a třeba i s ozdobením různých motivů (malování od srdíček až např. po napsání jména svých idolů nebo nalepení obrázků a různých kamínků). Motiv si mohou také přinést sebou nebo si vybrat u nás.

Péče o nehty není omezena pouze na stříhání a lakování, ale jde o celou koncepci, která má dopad na kvalitu nehtů a pokožky ruky. Luxusní manikúra SpaRitual je lázeňský rituál vedoucí k dokonalé péči o nehty a ruce nejen ženy, ale také muže, dítěte a mládeže v pubertě. Speciální produkty SpaRitual umožní vynikající péči nejen na křehké, suché, slabé, loupající se a lámavé nehty, nehty zničené modelací, ale zajistí kompexní výživu a regeneraci pokožky rukou.

Pískový peeling

Formule se směsí jemných zrn bílého písku z Bora Bora a vulkanického magma z Lipari ostrovů, podporuje odstranění nečistot a odumřelých buněk, zatímco marocký Arganový olej vyživuje a hydratuje pokožku. Peeling obsahuje také antioxidanty, které pomáhají chránit pokožku.

Cukrový peeling

Vyrobeno z certifikovaných organických složek, tento peeling efektivně odstraní odumřelé buňky, hydratuje a zklidňuje pokožku. Organický cukr přirozeně detoxikuje pokožku a zároveň absorbuje vlkost z okolního prostředí ,aby zanechal pokožku hydratovanou. Tento peeling obsahuje také certifikovaný organický slunečnicový olej, světlicový olej a sezamový olej.

Bahení maska

Formule s červeným jílem, zázvorová bahení maska podporuje odstanění nečistot a toxinů z pokožky. S organickým kořenem zázvoru pro zpevnění a proti stresu, obnoví mladistvý jas. Zázvorový kořen snižuje napětí a zpevňuje tělo.

Cuti-Cocktail

Olej na nehtovou kůžičku s obsahem aloe vera, hroznového oleje, zázvoru a pupalky dvouleté. Voní po fuji jablku. Pro regeneraci suché kůžičky (kutikuly) a rychlejší růst nehtů.
Obsahuje: pupalku, hroznový olej, aloe olej a vitamíny A,E.

Farewell

Tyto kapky pomáhají zabránit šíření plísní a bakterií. Přírodní formule podporuje jasné, zdravé a dobře chráněné nehty.
Obsahuje: neem olej (silný antioxidant, který pomáhá při hojení ran), TEA TREE olej, citronové bioflavonoidy (silný antioxidant, který pomáhá předcházet zabarvení nehtů)

Sojová svíčka

Při masáží používáme sojovou svíčku vyrobenou z exkluzivních směsi sojového, kokosového a palmového oleje.

Koupelnové tonikum

Vyrobeno z certifikovaných organických složek, SpaRitual tonika, hluboce uklidňující a dodává vlhkost pokožce.
Přírodní a ekologické tonikum obsahuje: heřmánkový extrakt (uklidňující prostředek,hojící ), Ibiškový extrakt (anti-aging a antioxidační vlastnosti, pomáhá udržet pružnost pokožky), Zázvorový extrakt (antioxidant, protizánětlivý a stimuluje tvorbu kolagenu), KUKUI olej (léčivé vlastnosti a schopnost chránit kůži, výživa pro velmi suchou pokožku).

Krém na ruce

Vyrobeno ze 76% certifikovaných organických složek, tento výživný krém na ruce obsahuje také hydratační másla a oleje, aby plnily, opravily a chránily velmi suché, namáhané ruce.
Tento krém obsahuje: ALOE FEROX (má antiseptické a protizánětlivé účinky, pomáhá léčit popraskanou pokožku a pomáhá redukovat jemné vrásky), MARULA OLEJ (chrání proti vysušení rozpraskanou pokožku, redukuje zarudnutí ), extrakt ze semen GRIFFONIE (zvýšení produkce kolagenu a podporujepružnost pokožky), organické Bambucké máslo (zklidňuje, zjemňuje kůži, poskytuje intenzivní hydrataci, chrání kůži před nepříznivými vlivy a urychluje hojení).

Laky na nehty

Laky na nehty jsou ručně míchané, bez obsahu DBP, Kafru, Toulenu, Formaldehydu & Formaldehydové pryskyřice. Pro každé roční období máme pro klienty připravenou speciální barevnou kolekci.

Menu

Novinky a články

Letní kolekce Kinetics u nás na studiu

Nová letní kolekce u nás na studiu od 24.5.2024 Kinetics REJOICE . Nádherná kolekce úžasných letních barev pro vaši manikúru a pedikúru .

Zdravá pedikura

více

Aktualizace cen od 1.4.2024

více

Všechny novinky

Kontaktní formulář

*

*

*

*

Zdravá pedikúra - Facebook - Připojte se k nám