Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Přístrojová pedikúra

Správným krokem pro nohy je pravidelná péče

Člověk ujde každý den průměrně 6 000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla, a proto si určitě zaslouží pozornost a důkladnou péči. Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a problémů. V nevhodné obuvi a příliš těsných botách se zase tvoří mozoly a otlaky nohou. Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat potřebnou péči, jakou si po náročném dnu zaslouží.

Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra se provádí pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky, které šetrně a kvalitně odstraňují tvrdou kůži zejména v oblasti pat. Přístrojová pedikúra je bezbolestné ošetření. Vyhlazuje drobné praskliny v kůži a s její pomocí lze bezbolestně odstranit zarůstající nehty a kuří oka. Přístrojová pedikúra je doporučena u rizikových skupin, jako jsou diabetici, lidé s ischémií, kardiaci, těhotné ženy, klienti s mykotickými nehty, nebo s poruchou srážlivosti krve, lupénkou apod. Ošetření se provádí suchou cestou bez namáčení tudíž je nulová možnost potenciolnáního přenosu mykotických onemocnění nehtů a kůže. V našem studiu Zdravá pedikúra používáme PODOLOG NOVA 3.

 

Podolog Nova 3

Ukaždého klienta se pečlivě eviduje klientská karta, kde se zapisují různé úkony ošetření, deformace na ploskách a nehtech. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Upravené nohy jsou nedílnou součástí celkového vzhledu a zaslouží si pravidelnou péči. Upravené nohy vypovídají o její nositelce či nositeli.

Po pedikúře budou Vaše nohy jemné, uvolněné a nehty upravené.

Proč chodit na pedikúru?

Je důležité si uvědomit, že nohy vás „nosí″ celý život! Péče o nohy by se rozhodně neměla podceňovat. Základní péče, která spočívá v pravidelném zjemňování a zvláčňování pokožky pomocí nanášení krémů je mnohdy nedostatečná. Mnoha lidem se na patách a palcích, někdy i na ploskách tvoří nepříjemné množství ztvrdlé a suché kůže, se kterou si poradí jen zkušená pedikérka. Pokud si člověk ztvrdlou a suchou kůži neošetřuje, může dojít až k prasklinám kůže, nejčastěji na patách, což je velmi bolestivé a hojení těchto prasklin je velice dlouhodobé. Hlavně je zcela zbytečné, aby k prasklinám na kůži vůbec došlo. Správnou péčí o nohy a pravidelným ošetřováním zkušenou pedikérkou se dá těmto problémům předejít.

  • bude vám poskytnuto profesionální a odborné ošetření, včetně poskytnutí poradenské služby s problémy, ktéré na nohou máte
  • odstranění otlaků, kuřích ok a správné ošetření zarůstajících nehtů, včetně poskytnutí rad, jak o problémové nohy pečovat
  • celková komplexní péče o nohy, masáž a výživný krém na nohy
  • speciální lakování SpaRitual

Co můžete očekávat?

  • profesionální přístup
  • ochotu řešit váš problém
  • časovou přizpůsobilost
  • příjemné prostředí
  • ošetření luxusní přírodní kosmetikou SpaRitual

Cílem pedikúry SpaRitual není jen odlehčení Vašich nohou, ale také Vaše uvolnění a relaxační zážitek. Dále Vám zaručujeme nejvyšší možný hygienický servis, používáme sterilní příslušenství, veškeré nástroje jsou dezinfikované a sterilizované.

Naše péče = Vaše spokojené nohy
Dopřejte si péči o nohy a nehty vynikající přírodní kosmetikou SpaRitual

Sparitual představuje luxusní přírodní kosmetikou, zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí. Sparitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Biologicky odbouratelné produkty jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie. SpaRitual produkty jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty. Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Ve světě s touto značkou pracují nejluxusnější salony, wellness centra a hotely jako např. Mandarin, Four Seasons. Péče o tělo a laky na nehty jsou ve čtyřech řadách pomalé krásy. Každá obsahuje specifickou vůni a barevnou paletu, která vytváří pomalý zážitek z krásy.

EGYPTSKÁ PELARGONIE: tišící a zklidňující
Typ pokožky: citlivá, normální, exzém, lupénka
Roční období: jaro
Barevná paleta: modrá ,zelená, fialová, neutrální

INDICKÉ KADIDLO: uzdravující, omlazení
Typ pokožky: suchá, stresová, svalové bolesti
Roční období: podzim
Barevná paleta: hnědá, bobulová, šedozelená

INDICKÝ ZÁZVOR: povzbuzení, prohřátí
Typ pokožky: neprokrvená, unavená
Roční období: zima
Barevná paleta: červená, pomerančová, řůžovo-fialová

ČÍNSKÝ JASMÍN: zklidnění, obnovení
Typ pokožky: dehydratovaná, šupinky, vrásčitá, poškozená sluncem
Roční období: léto
Barevná paleta: broskvová, růžová, čajová, bílá

Pískový peeling

Formule se směsí jemných zrn bílého písku z Bora Bora a vulkanického magma z Lipari ostrovů , podporuje odstranění nečistot a odumřelých buněk, zatímco marocký Arganový olej vyživuje a hydratuje pokožku. Peeling obsahuje také antioxidanty, které pomáhají chránit pokožku.

Cukrový peeling

Vyrobeno z certifikovaných organických složek , tento peeling efektivně odstraní odumřelé buňky, hydratuje a zklidňuje pokožku. Organický cukr přirozeně detoxikuje pokožku a zároveň absorbuje vlkost z okolního prostředí ,aby zanechal pokožku hydratovanou. Tento peeling obsahuje také certifikovaný organický slunečnicový olej, světlicový olej a sezamový olej.

Bahení maska

Formule s červeným jílem, zázvorová bahení maska podporuje odstanění mečistot a toxinů z pokožky. S organickým kořenem zázvoru pro zpevnění a proti stresu, obnoví mladistvý jas. Zázvorový kořen snižuje napětí a zpevňuje tělo.

Hydratační balzám na nohy

Vyrobeno z 71% certifikovaných organických složek, tento závěrečný krém na nohy pomáhá uklidnit bolavé klouby, hydratuje a chrání extrémně suchou, popraskanou kůži. Tento krém obsahuje baobabový olej, tamalový olej, extrakt z papay a organické bambucké maslo.

Cuti-Cocktail

Tento olej ma kůžičky proniká do nehtové matrix, chrání kůžičku a podporuje zdravý růst nehtů.
Obsahuje: pupalku, hroznový olej, aloe olej a vitamíny A,E.

Farewell

Tyto kapky pomáhají zabránit šíření plísní a bakterií. Přírodní formule podporuje jasné, zdravé a dobře chráněné nehty.
Obrahuje: neem olej (silný antioxidant, který pomáhá při hojení ran), TEA TREE olej, citronové bioflavonoidy (silný antioxidant, který pomáhá předcházet zabarvení nehtů)

Sojová svíčka

Při masáží používáme sojovou svíčku vyrobenou z exkluzivních směsi sojového, kokosového a palmového oleje.

Menu

Novinky a články

Letní kolekce Kinetics u nás na studiu

Nová letní kolekce u nás na studiu od 24.5.2024 Kinetics REJOICE . Nádherná kolekce úžasných letních barev pro vaši manikúru a pedikúru .

Zdravá pedikura

více

Aktualizace cen od 1.4.2024

více

Všechny novinky

Kontaktní formulář

*

*

*

*

Zdravá pedikúra - Facebook - Připojte se k nám